اتوبار حمل بار در جنوب تهران

اتوبار خاقانی (حمل بار در جنوب تهران) به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات است. در اتوبار خاقانی ، حمل بار در جنوب تهران از انواع ماشین برای جابجایی انواع بار استفاده میشود.

اتوبار خاقانی ، حمل بار در جنوب تهران از جمله باربری هایی بوده که با توجه به پیشرفت ها و تغییراتی که همه روزه در سیستم های حمل و نقل رخ می دهد خود را با تغییرات حاصل شده وفق داده و سعی کرده تا با استفاده از تجهیزات و امکانات به روز همواره با کیفیت ترین و جدیدترین خدمات را به متقاضیان خود ارائه دهد. اتوبار خاقانی ، حمل بار در جنوب تهران می تواند در کلیه خدماتی مانند بسته بندی، حمل و نقل اثاث و….بهترین خدمات را ارائه دهد.

اتوبار خاقانی حمل بار در جنوب تهران

اتوبار خاقانی حمل بار در جنوب تهران با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در حمل اثاثیه و اسباب، بسته بندی حرفه ای این اطمینان را به متقاضیان گرامی داده که حمل کلیه اثاث ها در نهایت دقت و ایمنی به هر نقطه از ایران به صورت مطمئن و حرفه ای انجام گیرد. اتوبار خاقانی حمل بار در تهران با مجهز بودن به انواع ماشین های باربری مانند نیسان، وانت بار، کامیون های کشیده و مسقف این امکان را به مشتریان خود داده تا با خیالی آسوده با کمک باربری کامیون جنوب تهران حمل اثاثیه و اسباب خود را در سریع ترین زمان به انجام برسانند.

باربری شبانه روزی خاقانی در جنوب تهران

از جمله ویژگی برتر این اتوبار حمل بار در جنوب تهران این بوده که با کادری مجرب و حرفه ای به صورت ۲۴ ساعته ارائه خدمات داده و با تعویض نیروهای کاری خود همیشه کارگرانی تازه نفس و حرفه ای را در خدمت مشتریان گرامی خود قرار می دهد. این اتوبار در صورت درخواست مشتری اقدام به بسته بندی حرفه ای تمام اثاثیه و اسباب کرده و بدون کوچکترین ضربه و ایجاد شکست در اسباب ها محموله را در هر نقطه از ایران به مقصد خواهند رساند. تمامی ماشین های به کار رفته در اتوبار در جنوب تهران مجهز به وسایل پوشش دهی مانند پتو بوده تا هیچ یک از وسایل به یکدیگر برخوردی نداشته و صدماتی را متحمل نشوند.

باربری خاقانی با کامیون در جنوب تهران

اتوبار خاقانی با داشتن کارگرانی آموزش دیده، با تجربه و خوش اخلاق خدمات بسته بندی وسایل را انجام داده که مشتریان این امکان برایشان فراهم بوده تا از کارشناس حضوری در زمان بسته بندی و حمل اساس بهره برده و با اطمینان کامل حمل و نقل اثاثیه خود را به اتوبار خاقانی ، حمل بار در جنوب تهران بسپارند. وانت بار جنوب تهران تمامی اثاثیه مشتریان خود را مورد بارنامه قرار داده و بیمه می کند و هر گونه آسیب وارد شده به وسایل را تقبل کرده و مورد حمایت بیمه قرار می دهد.

باربری خاقانی در جنوب تهران tehran province tehran

از جمله بزرگترین باربری ها حمل اثاثیه در جنوب تهران اتوبار خاقانی در جنوب تهران بوده که بیش از ۲۰ سال بوده که به تمام همشهریان خود در تهران خدمات ویژه ای را ارائه می دهد. اتوبار خاقانی حمل کلیه اسباب را برای مکان های اداری، تجاری و سازمان ها و واحدهای مسکونی را در نهایت ایمنی و دقت انجام داده و مفتخر است که شهروندان عزیز در تهران به این اتوبار اطمینان کرده و اتوبار خاقانی (حمل بار در جنوب تهران) را برای حمل اثاثیه خود انتخاب نموده اند.

وانت بار خاقانی در جنوب تهران

اتوبار خاقانی ، حمل بار در جنوب تهران کلیه اثاثیه منزل و سایر مراکز دیگر را با کمترین قیمت به هر نقطه ای از ایران جا به جا کرده و سعی کرده تا بسته بندی اثاثیه ها به صورت کاملا استاندارد و حرفه ای انجام گیرد. این باربری بزرگ با داشتن کادری آموزش دیده، متعهد، ورزیده و کاربلد و داشتن مجهزترین ماشین های حمل و نقل، کار باربری را انجام داده و به تمامی مشتریان خود این اطمینان را داده که هیچ گونه نقصی در وسایل آنها به وجود نخواهد آمد و در کمترین زمان ارسال کالا و حمل بار از جنوب تهران به سراسر ایران انجام خواهد گرفت. اتوبار خاقانی ، حمل بار در جنوب تهران با ایمنی بالا حمل اسباب را بر عهده گرفته و هر گونه ایجاد صدمه بر روی اسباب ها را در کمال رضایت متقبل می شود. این باربری مفتخر بوده که بتواند در حمل و نقل اثاثیه و اسباب ها در بهترین و ایمن ترین حالت کمکی را برای همشهریان تهرانی خود انجام دهد.

خدمات اتوبار خاقانی حمل بار در جنوب تهران

باربری بزرگ اتوبار خاقانی حمل بار در جنوب تهران بدون هیچ تعطیلی به طور ۲۴ ساعته سرویس دهی داشته و هیچ گونه تعطیلی ندارد. لذا در روزهای جمعه و ایام تعطیل بدون هیچ دغدغه ای حمل بار را با نیروهای جوان خود انجام داده و در زمان مشخص شده به مقصد خواهد رساند. اسباب کشی و ارائه خدماتی مانند بسته بندی در این اتوبار بزرگ ،  باربری برای سازمان ها و ادارات کاملا تخصصی انجام داده شده و کالاها در صحت کامل به مقصد رسانده می شود. در هر ساعتی از شبانه روز ماشین ها آماده به حمل بار بوده و در اسرع وقت کلیه اسباب ها و اثاثیه را مورد بارنامه قرار داده و اعتماد مشتری را جلب می نمایند. ماشین های حمل بار اعم از نیسان، وانت بار، کامیون های کشیده و مسقف همگی با استفاده از پتو کلیه اسباب ها را پوشش دهی داده تا در حین حرکت و تکان خوردن ماشین اسباب ها با یکدیگر برخورد نداشته و آسیبی را متحمل نشوند. مهمترین ویژگی اتوبار خاقانی حمل بار در جنوب تهران مجهز بودن این باربری به کادری که کار بسته بندی را انجام می دهد بوده که مالکین اثاثیه را در انجام این کار یاری رسانده و البته ایمنی حمل بار را به مراتب بالاتر می برند. اتوبار خاقانی حمل بار در جنوب تهران با داشتن کادری با تجربه و متعهد کلیه اثاثیه و اسباب را از داخل منزل یا مراکزی مانند ادارات و سازمان ها حمل کرده و در مقصد به داخل مکان مشخص شده قرار می دهند.

 

شماره های تماس دفتر مرکزی: 77419227 و 77419210

شماره موبایل مدیریت : 09123008143

همچنین مشاهده کنید

ارسال یک دیدگاه

 1. عسل گفت:

  با سلام مرصی از اتو بار جنوب ما راضی بودیم
  و کارگرها هم خیلی مرتب کار انجام دادند

  [پاسخ]

 2. ناشناس گفت:

  قیمت کارگرها چقدر است ؟
  بسته بندی انجام میدهید؟

  [پاسخ]

  پشتیبانی سایت پاسخ در تاريخ آگوست 15th, 2019 12:08 ق.ظ:

  بله انجام می شود
  جهت اطلاع از قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

  [پاسخ]

 3. عسگری گفت:

  حمل جهاز عروس هم انجام میدهید؟
  محدودیت زمانی هم دارین؟

  [پاسخ]

  پشتیبانی سایت پاسخ در تاريخ آگوست 15th, 2019 12:08 ق.ظ:

  بله حمل جهیزیه عروس انجام می شود
  خیر محدودیت زمانی نداریم اتوبار ما شبانه روزی است.

  [پاسخ]

 4. مطهری گفت:

  سلام ، ما ۳ ماه دیگه اسباب کشی به مشهد داریم میخواستم قیمت ها و نوع حمل باربری را بدونم
  ما اسباب زیاد داریم شما کارگرم دارین!؟

  [پاسخ]

  پشتیبانی سایت پاسخ در تاريخ آگوست 24th, 2019 1:01 ب.ظ:

  بله کارگر هم داریم
  چهت اطلاع از قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

  [پاسخ]

 5. ناشناس گفت:

  شما حمل بار شرکت هم انجام میدهید!؟
  قیمت ها چگونه است !؟
  ما جمعه باید اسباب کشی کنیم آیا روزهای تعطیل هم کار میکنین!؟

  [پاسخ]

  پشتیبانی سایت پاسخ در تاريخ آگوست 24th, 2019 1:00 ب.ظ:

  بله روزهای تعطیل هم کار میکنیم البته شرایط خاصی دارد
  جهت اطلاع از قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

  [پاسخ]

 6. ناشناس گفت:

  با سلام ، خواست تشکر کنم ازتون ، ما هفته پیش اسباب کشی داشتیم به شمال کشور ، و کلی لوازم سنگین داشتیم که خدارو شکر همه سالم رسید ممنون

  [پاسخ]

 7. ناشناس گفت:

  آیا ماشین برای حمل بار به شهرستان هم دارین !؟ ساعت کاریتون به چه صورته!؟

  [پاسخ]

  پشتیبانی سایت پاسخ در تاريخ آگوست 24th, 2019 12:57 ب.ظ:

  سلام ساعت کار شبانه روزی است
  بله حمل بار به شهرستان داریم

  [پاسخ]

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.